Ceny

Ceny za tvorbu webu či e-shopu se pohybují individuálně. Záleží od toho, co potřebujete, zda budujeme pouze kostru nebo vytváříme rovněž texty. Také záleží, zda barterujeme. I to se může stát :). Startovací cena se pohybuje kolem 5000 Kč.

U on-line marketingu vše záleží od kanálů, které máte nebo chcete mít. Videíčka jsou samozřejmě draší než pouze fotoposty, také záleží, zda mám podklady od Vás nebo si tu a tam zaskočím k Vám cvaknout nějakou tu fotku. Pokud se bavíme pouze o Facebooku a Instagramu, cena se pohybuje od 3000 Kč - 5000 Kč.

Bannery, loga a další grafika je vyčíslitelná pouze dle počtu a rozsahu. Příkladově za jednoduché logo počítejte z cca 2000 Kč. Pamatujte však, že loga nejsou mé gro a proto i cena je mnohem více schovívavá.

A v neposlední moje láska - psaní. Můžeme se domluvit pouze na jednorázovém otextování nebo na pravidelných článcích ba na e-booku. Můžeme si to třeba rozpočítat na NS, která by mohla být za 500 Kč, ale víte co, raději se mi ozvěte, ať nevaříme z vody :).