Rovnováha a psychická pohoda

Ego říká: "Až do sebe všechno zapadne, pak dojdu klidu."
Duše říká: "Najdi svůj klid, a pak do sebe vše zapadne."

Zúčastněte se kurzu "Rovnováha a psychická pohoda" a poznejte základy a především sílu rovnováhy a psychické pohody.

On-line kurz pro spokojený a vyvážený život

Každý z nás chce být jistojistě spokojený, šťastný, úspěšný a dělat vše, co si zamane. Někdy se nám to však nedaří a strhne nás proud životních okolností, kdy ne vždy dokážeme rychle vstát a pokračovat.

Také se stává, že děláme věci jaksi naopak. Třeba je chápeme vlivem okolí, doby, způsobu života trochu pokrouceně. Takové to známé "AŽ" budu mít dostatek peněz, tak... "AŽ" budu mít auto, dům, děti, čas... Jenže kouzlo tkví v jednoduchosti a vše začíná u rovnováhy a vnitřní pohody, bez ohledu na to v čem zrovna žijeme a co prožíváme... i když se to občas lehce řekne a hůře dává do praxe.

Principem však zůstává, že NEJPRVE musíme být v pohodě a až pak se začnou dít třeba i zázraky před zraky.

Co Vás v kurzu čeká?

  • 1 úvodní lekce a 4 kapitoly, ve kterých se zaměříme na to, jak docílit psychické pohody
  • v každé kapitole vč. úvodní lekce se naučíte praktická cvičení, které můžete pak aplikovat ve Vašem životě.
  • naučíte se jak si udržet psychickou rovnovánu a pohodu za každé situace
  • zjistíte, že vše souvisí se vším a mnohdy jednoduchá řešení jsou ta správná
  • podíváte se na svůj život z jiné perspektivy, která Vás dovede k psychické pohodě, která je tak důležitá proto, abyste byli v životě spokojení a úspěšní

Kdo pro Vás kurz připravil?

Jmenuji se Karla Czechová a osobnímu rozvoji, psychickým procesům i pochopení životních cest se věnuji na plno od roku 2016. Tehdy jsem z nulovými zkušenostmi naskočila do vlaku, který mě doslova pohltil.

Od té doby uplynulo mnoho let a tak mám za sebou mnoho životních poznání a profesního růstu, který se mnohdy posouval různými směry. Pochopila jsem však, že pracovní, tak soukromý život je "náš" a proto je potřeba tyto dva světy vybalansovat a pracovat na nich ve stejné míře.

Lekce krok po kroku

Úvod: Rovnováha a psychická pohoda

V úvodní lekci se budeme věnovat rovnováze a psychické pohodě obecně a také si v praxi ukážeme první krok ke spokojenému a úspešnému životu. Žít v pohodě je jednodušší než se zdál

1. lekce: Opočinek

V rvní lekci se zaměříme na často opomíjené - Odpočinek. K tomu baychom byli psychicky vyrovnaní, cítili se dobře a potažno byli úspěšní, potřebujeme být odpočatí. A nejen na tuto sféru má vliv odpočinek. V pvní lekci si projdeme všechny úrovně. Součástí je rovněž praktické cvičení.

2. lekce: Dělám, co mě baví

Stále je mnoho z Vás, kteří nedělají to, co mají rádi a co je těší, ale tiše trpí to, co jim tak nějak život naservíroval. Možná je to málo sebevědomí a možná nedostatek vědomostá, jak na to. Dělat to co nás baví, je však základ pro naši psychickou pohodu. V této lekci si prpjdeme teorii i praxi.

3. lekce: Fyzická aktivita

V třetí lekci se zaměříme na fyzickou aktivitu. Někdy nám naopak chybí trochu toho pohybu. Nemusíme se zrovna dřít ve fitku nebo vypustit duši na kole, jen je potřeba najít důležitost a rovnováhu mezi odpočinkem a fyzickou aktivitou. I zde se můžete těšit na praktické cvičení.

4. lekce: Jak dlouhodobě udržet rovnováhu

Jedna věc je pochopit jak je důležitá rovnováha a psychická pohoda a co na ní má vliv. Druhým krokem je však dlouhodobě si ji udržet. V poslední lekci se tedy budeme věnovat tomuto tématu, abyste se cítili každý den, celý den a především napořád spokojení a dosáhli všeho, po čem toužíte a co si zasloužíte.

Přístupy a cena

Přístupy k on-line kurzu "Rovnováha a psychická pohoda" získáte kliknutím na tlačítko níže. Vyplňte Vaše údaje. Následně Vám přijde e-mail s přístupy do členské sekce, kde se Vám postupně budou kapitoly otevírat.

Cena on-line kurzu je 500 Kč, díky kterým získáte přístup k 1 úvodní lekci a 4 kapitolám, ve kterých se zaměříme na to, jak docílit psychické pohody a rovnováhy a to nejen v dané chvíli, ale především dlouhodobě.