Online svět v soukromí i v podnikání

Chcete podpořit svůj projekt, podnikání či koníček, který Vás časem může živit?
Chybí Vám základní znalosti online světa nebo jste zůstali stát na jednom místě?
Zúčastněte se kurzu "Online svět v soukromí i v podnikání" a pochopte, co je v tomto světě důležité a co dává smysl.

Základy on-line světa v kostce

Kurz vznikl jako podpora a základ pro všechny, kteří chtějí začít ať už soukromý projekt, podnikání či podpořit stávající firmu v on-line světě. Nehledě na to, co je Vašim cílem, tento kurz Vám přinese mnoho informací, zejména pak proč je důležitý web stejně jako sociální sítě a v neposlední řadě proč se zaměřit i na e-mail marketing.

Kromě teorie se dozvíte mnoho z praxe a to pomocí videí, které Vás v kostce provedou třemi základními pilíři on-line světa. A nakonec se můžete těšit na bonusovou lekci.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co Vás v kurzu čeká?

  • 3 lekce, které Vás provednou základy on-line světa 
  • 1 bonusová lekce zaměřená na osobní růst a tedy i na úspěch v soukromí i v podnikání
  • pochopíte, proč je důležitý web, sociální sítě i emailing a to jak v soukromých projektech tak v podnikání aneb webem to jen začíná
  • naučíte se jak propojit všechy tři základní pilíře on-line světa
  • poznáte ideální platformy k nastarování Vašich projektů a naplnění snů
  • teorie doprovází praktické ukázky přímo z platforem a aplikací

Kdo Vás kurzem provází?

Jmenuji se Karla Czechová a on-line světu se věnuji na plno od roku 2016. Tehdy jsem z nulovými zkušenostmi naskočila do vlaku, který mě doslova pohltil.

Od té doby uplynulo mnoho let a mám za sebou mnoho webů, profilů na sociálních sítích, rozeslaných emailů či natočených a sestřižených videí. A to mě baví.

A i proto dnes nastal čas se s Vámi podělit o zkušenosti, které Vás podpoří ve Vašich soukromých i firemních projektech.

A že jsem svůj první projekt začínala s kurzy osobního rozvoje, tak i těchto témat se dotkneme, aby Vám životě vše plynulo. 

Lekce krok po kroku

1. lekce: Web pro firmení i soukromé účely

Základem každého projektu je web, kde můžete prezentovat nejen svou firmu, ale začít ku příkladu se soukromým blogem, který Vám časem může přinést penízky. Webem to však začíná.

2. lekce: Sociální sítě a grafika

V druhé lekci si řekneme více o sociálních sítích a jejich významu. Vypíchneme to nejdůležotější v praxi si ukážeme jak na ně. Nakonec se podíváme na zoubek grafice, i když nejste zrovna profi grafik.

3. lekce: Email marketing

Často opomíjená část marketingu a přitom je tak důležitá. E-amil marketing je zlatý důl a když se tomuto směru věnujete a propojíte ho s webem i sociálními sítěmi, bezpochyby zvýšíte své příjmy a rozšíříte stabilnější sledující.

Bonus: Ze světa osobního růstu aneb jak a proč propojit práci s osobním rozvojem

V druhé lekci si řekneme více o sociálních sítích a jejich významu. Vypíchneme to nejdůležotější v praxi si ukážeme jak na ně. Nakonec se podíváme na zoubek grafice, i když nejste zrovna profi grafik.

Přístupy a cena

Přístupy k on-line kurzu "Online svět v soukromí i v podnikání" získáte kliknutím na tlačítko níže. Vyplňte Vaše údaje. Následně Vám přijde e-mails přístupy do členské sekce, kde se Vám postupně budou kapitoly otevírat.

Cena za on-line kurz včetně bonusové lekce je 500 Kč.